Bestuur

Wanneer u meer informatie wenst over de Koninklijke Gidsenvereniging van Antwerpen, dan kan u ons steeds bereiken op het volgende adres:

Koninklijke Gidsenvereniging van Antwerpen

p/a Pierre Snoeks

Jules Bordetstraat 25 bus 603

2018 Antwerpen

e-mail: info@kgva.be

Naam Functie Email
Frank Van De Heijning Voorzitter, Bestuurslid FTG, Webmaster voorzitter@kgva.be, webmaster@kgva.be
Pierre Snoeks Secretaris secretaris@kgva.be
Toon Livens Penningmeester penningmeester@kgva.be
Sébastien De Vroey Raadslid Sebdevroey@hotmail.com
Fred Vanderpoorten Raadslid, FTG verzekering, Gidsenkaarten ftg@kgva.be
Johan Vinck Raadslid, productie wandelingen jovinck@hotmail.com
Ria Snykers Raadslid, verslaggever maria.snykers@telenet.be